Träbox s.r.o.

06 CHATA NUČICE

Rekreační objekt jednopodlažního nepodsklepeného objektu s dispozicí 3+kk a užitnou plochou 87,5 m2 navrhovaný jihozápadně od hlavního města Prahy v malé obci Nučice.

Celý rekreační objekt byl navrhován pro rodinný odpočinek pro tříčlennou až čtyřčlennou rodinu. Objekt je zasazen do jižního svahu, který pohodlně zabezpečí dostatek slunečních paprsků po celý rok. Budova byla volena jako jednopodlažní s citem pro okolní ráz male obce s respektem k okolní zástavbě. Díky usazení domu ve svahu bylo možné část objektu přenést nad terén s pomocí opěrné základové stěny a dřevěných sloupů. Vznikla tak vzdušnější kompozice s možností využít přesah domu pro kryté parkoviště pro dva osobní automobily. Prosvětlení a výhled z hlavní obytné místnosti zabezpečuje celoprosklená štítová stěna provzdušňující a prosvětlující celý prostor.

Obdélníkový objekt s klasickou sedlovou střechou odpovídá venkovským domům, přesto ale působí objekt moderní architekturou. Sedlová střecha z falcovaného plechu antracitové barvy je přetažena až na boční stěny objektu.

 

 

 

2016.05.01 - Nový projekt domu Harcov

Náš team se pomalu začíná chystat na další výzvu, projekt domu v Harcově. Již jen tvar pozemku vybízí k unikátnímu dílu šitému na míru jak okolí, tak i investorovi. Příprava architektonické studie bude zahájena v nejbližší době, na výsledek se budete moci podívat zde. Váš tým träbox.cz...
Celý článek

2016.04.10 - Aktualizované webstránky

Vážení zákazníci, kolegové, partneři. Rádi bychom Vás tímto informovali, že jsme velmi výrazně doplnili a aktualizovali naše internetové stránky. Přidali jsme do portfolia několik nových, často již realizovaných domů. Také v realizacích přibylo mnoho námi realizovaných staveb, interiérů. Též můžete sledovat postup výstavby u některých vybraných. Snad se Vám aktualizace líbí. Váš tým träbox.cz...
Celý článek
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC